wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zespół Szkół Technicznych zyska nowy wygląd

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W dniu 21 marca br. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle rozpoczęły się roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Poprawa efektywności energetycznej budynków oświatowych Powiatu Jasielskiego”.

W szkole pojawi się nie tylko nowa, długo wyczekiwana elewacja. Wymienione zostaną również okna i drzwi oraz pokrycie dachowe, a fundamenty zostaną docieplone. Dodatkowo wyremontowane zostaną również schody, położone odbojówki oraz zamontowane oświetlenie i odgromienie.

Dzięki realizacji projektu szkoła zyska nowy, estetyczny wygląd. Poprawi się także bezpieczeństwo osób przebywających na jej terenie, ale przede wszystkim zwiększy się efektywność energetyczna budynku, co pozwoli na znaczące obniżenie kosztów jej utrzymania.

Inwestycja obejmuje cztery budynki: Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle, Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych (bud. B) oraz Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Jaśle.

Adam Pawluś – Starosta Jasielski podziękował Parlamentarzystom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do pozyskania środków na realizację tego zadania.

Całkowita wartość inwestycji to 9 735 215 zł, przy dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości 90 %.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły