wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zespół Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle będzie mieć nowe boisko!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Od września przy Zespole Szkół Miejskich Nr 2 w Jaśle trwają prace związane z budową boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni sztucznej.

Wykonano już: roboty rozbiórkowe starej nawierzchni, odwodnienie i drenaż, słupki ogrodzeniowe, a także podbudowę i nawierzchnię boiska.

W ramach zadania powstaje: boisko do piłki nożnej (27,00m x 18,00m), boisko od piłki ręcznej (27,00m x 18,00m), boisko do siatkówki (18,00 x 9,00m), boisko do badmintona (13,40 x 6,10m) oraz boisko do koszykówki (28,10 x 15,10m). Wykonane również będzie ogrodzenie, zamontowane zostaną piłkochwyty oraz powstaną dojścia i dojazdy z kostki.

Wykonawcą prac, których zakończenie planowane jest na grudzień br., jest firma BUD-MAT z Krynicy Zdroju. Koszt prac po przetargu wynosi blisko 552 tys. zł i jest finansowany ze środków z Rządowego Funduszu Inwestycji – środki związane z przeciwdziałaniem COVID – 19.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły