wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zespół OMEGA zdobył dziś Mistrzostwa Świata!

W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, dziś natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

Instruktorem oraz choreografem przygotowującym Zespół do Mistrzostw jest Tomasz Berkowicz – tancerz, instruktor, choreograf a także właściciel Studio Tańca AT DANCE z filiami w Jaśle i Krośnie.

Zespół na co dzień ćwiczy w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce, którego dyrektorem jest Bogusław Pacek, a opiekunem Małgorzata Foremny.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, iż sukces zespołu doceniło po raz kolejny zagraniczne jury! Tym razem były to Mistrzostwa Świata 2018 WADF World Dance Championship w Liberec (Czechy). Cieszymy się, że na Podkarpaciu mamy tak niesamowicie zdolny zespół oraz Instruktora, których dokonania zostały wyróżnione w tak dużym stopniu na Mistrzostwach Świata! Życzymy sukcesów pozostałym zespołom!

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły