wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zebra DS2208 oraz Zebra TC57 – funkcjonalne urządzenia dla logistyki

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Skaner czy terminal to urządzenia służące do odczytu kodów kreskowych 1D oraz 2D. Znacznie ułatwiają codzienne wykonywanie czynności wielu pracowników – niezależnie od branży, w jakiej pracują.

Skaner czy terminal to urządzenia służące do odczytu kodów kreskowych 1D oraz 2D. Znacznie ułatwiają codzienne wykonywanie czynności wielu pracowników – niezależnie od branży, w jakiej pracują. Producent Zebra proponuje nam kilka modeli tego typu sprzętu, jednymi z nich są Zebra DS2208 oraz Zebra TC57. Jakimi funkcjami się one wyróżniają?

Zebra DS2208 oraz Zebra TC57 – funkcjonalne urządzenia dla logistyki

Zebra Ds2208 – niewielki skaner ręczny

Kod kreskowy to graficzny zapis produktu, umieszczony zazwyczaj na etykiecie. Skaner przystosowany musi być jednak do jego bezproblemowego odczytu niezależnie od powierzchni, na jakiej się on znajduje – np. ekranie telefonu komórkowego, LCD czy tabletu. Marka Zebra od lat dostarcza na rynek wysokiej jakości urządzenia, których głównym atutem jest radzenie sobie w każdych warunkach. Niezależnie od pogody panującej na zewnątrz – wiatru, deszczu, śniegu – skaner odczyta kod kreskowych bez zbędnych trudności. Wielofunkcyjny czytnik Zebra DS2208 w połączeniu z kompatybilnością z różnego typu interfejsami to gwarancja łatwej obsługi. Możliwe jest wykorzystanie jednego z trzech interfejsów – USB, RS232 bądź KBW. Inteligentny czytnik jest w stanie sam rozpoznać specyfikę interfejsu, wystarczy zatem podłączyć kabel, a skaner sam dobierze właściwy rodzaj.

DS2208 cieszy się ogromną popularnością, nic dziwnego, urządzenie pokochały firmy działające w handlu detalicznym, turystyce, gastronomii, transporcie, administracji publicznej, bibliotekach czy urzędach. Niezależnie od miejsca wykorzystania, skaner ułatwia pracownikom prace, zwiększając tym samym ich wydajność. Czytnik powstał w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu jest w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającym środowiskiem. Skaner posiada Imager 2D, zasięg odczytu do 37 cm i jest w stanie odczytać kody liniowe bądź dwuwymiarowe. 

Zebra Tc57 – terminal o kompaktowej budowie

Kolejną propozycją od producenta jest terminal Zebra TC57. Jego budowa przypomina tradycyjny smartphone, chociaż urządzenie jest znacznie bardziej solidnie wykonane. Wytrzymała obudowa cechuje się dużą odpornością na upadki – aż do 1,2 metra. Dodatkowo posiada normę szczelności IP65 i IP67, parametr ten umożliwia bezproblemową pracę terminala w temperaturze sięgającej do -10˚C. TC57 również odczytuje kody kreskowe 1D oraz 2D (QR, DataMatrix). Dedykowany jest firmom, którym zależy na ergonomicznym wykonywaniu wszelkich czynności.

Urządzenia dla logistyki marki Zebra stanowią obowiązkowe wyposażenie pracowników w wielu sektorach. Bezawaryjność, bezproblemowa i łatwa obsługa sprawiają, iż sprzęt użytkowany może być latami.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły