wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zdewastował drzwi kościoła oo. Franciszkanów w Jaśle. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

29-latek pod wpływem alkoholu uszkodził drzwi wejściowe Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, około godz. 21. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który kopie i uderza rękoma w drzwi wejściowe do Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle. Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego natychmiast podjęli czynności zmierzające do zatrzymania podejrzanego. Na ulicy Szopena, w pobliżu Sanktuarium, zauważyli mężczyznę o podanym rysopisie, który zachowywał się nerwowo i wymachiwał rękoma. Potwierdzili także, że doszło do uszkodzenia drzwi wejściowych poprzez wyłamanie jednego z drewnianych kasetonów. 

W wyniku podjętych działań mundurowi zatrzymali podejrzanego 29-latka w policyjnym areszcie. Mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut uszkodzenia mienia. 29-latek nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień. 

W świetle obowiązujących przepisów, przestępstwo uszkodzenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.   

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły