wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Zatrzymany za posiadanie marihuany i tabletek ecstasy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którzy posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 10 sztuk tabletek ecstasy oraz kilka gramów marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek w nocy, policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zauważyli, na jednej z ulic w Jaśle, samochód marki Honda, w którym siedziało pięciu młodych mężczyzn. W aucie wyczuwalna była silna woń marihuany, a siedzące w aucie osoby zachowywały się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze przeszukali pojazd, jak również osoby w nim przebywające.

W trakcie przeszukania policjanci ujawnili u pasażera hondy zawiniątko, w środku którego znajdowały się tabletki ecstasy oraz susz roslinny koloru zielonego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Przeprowadzone badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje, to marihuana oraz pochodna MDMA. Łącznie zabezpieczono blisko 6 gramów marihuany oraz 10 tabletek ecstasy. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Jasło

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły