wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP powiatu jasielskiego

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

4 września na stadionie sportowym w Trzcinicy odbyły się XII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP powiatu jasielskiego. W zawodach wzięło udział 29 drużyn, w tym w grupie A – męskie drużyny pożarnicze – 10 drużyn, w grupie C – kobiece drużyny pożarnicze – 2 drużyny, grupa Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze – dziewczęta – 4 drużyny, chłopcy – 13 drużyn.

Zawody rozpoczęła Msza święta polowa, którą odprawił ks. Tadeusz Wawryszko.

Honorowy patronat nad XII Powiatowymi Zawodami Sportowo Pożarniczymi objęli: Alicja Zając senator RP, Bogdan Rzońca poseł do Parlamentu Europejskiego, Maria Kurowska poseł na Sejm RP , Władysław Ortyl marszałek województwa podkarpackiego Adam Pawluś starosta jasielski. Na zawody przybyli przedstawiciele władz samorządowych, burmistrzowie, wójtowie gmin powiatu jasielskiego w osobach: Maria Kurowska Poseł na Sejm RP, bryg. Piotr Śmietana komendant powiatowy PSP w Jaśle, Andrzej Stachurski wójt gminy Osiek Jasielski, Grzegorz Bara wójt gminy Nowy Żmigród, Rafał Papciak wójt gminy Brzyska.

XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP powiatu jasielskiego

Komisja sędziowska składała się z pracowników jasielskiej komendy, której przewodniczył bryg. Jan Szeląg zastępca komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

Kolejność czołowych miejsc w poszczególnych konkurencjach przedstawia się następująco:

GRUPA MDP CHŁOPCY

 1. miejsce MDP OSP Brzezowa
 2. miejsce MDP OSP Osobnica
 3. miejsce MDP OSP Brzyska I

GRUPA MDP DZIEWCZĘTA

 1. miejsce MDP OSP Brzyska
 2. miejsce MDP OSP Skołyszyn
 3. miejsce MDP OSP Nienaszów

GRUPA C (KOBIETY)

 1. miejsce OSP Skołyszyn
 2. miejsce OSP Brzezowa

GRUPA A (MĘŻCZYŹNI)

 1. miejsce OSP Lipnica Dolna
 2. miejsce OSP Tarnowiec
 3. miejsce OSP Niepla
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Evva88
7 września, 2022 18:31

OSP często jako pierwsze niesie nam pomoc. Każda forma propagowania lokalnych OSP jest na wagę złota. Nie można ich traktować po macoszemu, oni potrzebują jak najlepszego sprzętu! Brawa dla dziewcząt i chłopaków, dla młodzieży która chce stać na straży naszego bezpieczeństwa!

Polityczny lans
7 września, 2022 18:58
Odpowiedź na  Evva88

Ok, ale po co tam politycy? Na czym się lansują? Jak widać każdy sposób jest dobry zeby sie tylko pokazac. A my juz widzielismy i wiemy co to za pani wojtow tez znamy z autopsji.

- Reklama -

Ostatnie artykuły