Wywiad z Roksaną Węgiel

Nowy singiel Roksany jeszcze przed wakacjami!

0

Zawsze byłaś bardzo aktywna: taniec, śpiew, sporty walki. To bardzo sprzeczne zainteresowania. Co zadecydowało, że wybrałaś śpiew?

Tak, zawsze byłam bardzo aktywnym dzieckiem. Z czasem zdałam sobie sprawę, że to właśnie śpiew sprawia mi największą radość. Lubię scenę.

Czy decyzja o wzięciu udziału w The Voice Kids była twoja, czy może ktoś ci to zasugerował?

Sama chciałam wziąć udział w The Voice Kids, a rodzice i znajomi bardzo mnie wspierali.

Kto bardziej się stresował – ty czy twoi rodzice?

Zdecydowanie moi rodzice.

Wiadomo, że twój kontakt z trenerką był świetny, a jak wyglądały relacje z pozostałymi uczestnikami?

Z Panią Edytą Górniak miałam świetny kontakt w czasie trwania programu i był to wielki zaszczyt i radość, że mogłam pracować z taką gwiazdą. Z dzieciakami mamy stały kontakt. Mamy grupkę na messengerze i urządzamy spotkania w Warszawie.

Więcej rywalizacji czy dobrej zabawy?

Mieliśmy naprawdę super zabawę. Dla wszystkich była to cudowna przygoda. Nie czuliśmy jej. Przynajmniej ja nie czułam rywalizacji. Każdy chciał się zaprezentować i zaśpiewać jak najpiękniej potrafi i to było najważniejsze.

Wykonanie jakiego utworu sprawiło ci najwięcej przyjemności?

Chyba nie umiem wybrać jednego utworu. Każdy był dla mnie równie ważny. Myślę, że Hallo Beyonce, którą wykonywałam na blindach (przesłuchaniach w ciemno) otworzyła mi drogę do programu. Natomiast piosenka Żyj zaśpiewana w finale na żywo to było mega przeżycie. Po pierwsze dlatego, że wykonywałam ją po raz pierwszy i że jest to piosenka napisana i skomponowana specjalnie dla mnie przez Pana Juliusza Kamila.

Co zmieniło się w twoim życiu po programie?

Co mi dal udział w programie? Udział w programie The Voice Kids dal mi bardzo dużo. Przede wszystkim to była wspaniała przygoda. Możliwość pracy z profesjonalistami, śpiewaliśmy do muzyki granej na żywo. Możliwość poznania trenerów: Edyty, Afromental i Dawida. Cudownych prowadzących. Samo to, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim przedsięwzięciu. Zobaczyć jak to wszystko wygląda. Producenci, cała ekipa wspierali nas na każdym etapie programu. W moim przypadku praca z Panią Edytą to coś, czego nie każdy może doświadczyć. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z którymi obecnie współpracuje. Mam własną piosenkę, teledysk, pracuję nad płytą. Kontrakt z wytwórnią…. Bardzo wiele zyskałam.

Niedawno miała miejsce premiera twojego pierwszego teledysku, a kiedy premiera płyty?

Tak, obecnie pracuję nad materiałem na płytę. Kilka piosenek już jest nagranych, a mój drugi singiel usłyszycie jeszcze przed wakacjami. Cała płyta mam nadzieję jeszcze w tym roku.

Dziękujemy za wywiad i życzymy dalszych sukcesów!

Dziękuję i pozdrawiam czytelników portalu Moje Jasło.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments