wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wyróżnienie dla Przemysława Misiołka

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Informujemy, że pracownik naszego Muzeum, Przemysław Misiołek zdobył wyróżnienie w XI edycji Konkursu im. Władysława Pobóg-Malinowskiego na Najlepszy Debiut Historyczny Roku w dziedzinie historii najnowszej. Konkurs ten jest organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej i Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk. Decyzja o przyznaniu wyróżnienia została podjęta jednogłośnie przez jury w składzie: prof. Jan Draus, prof. Jerzy Eisler, prof. Marek Kornat, dr hab. Krzysztof Kosiński, prof. Wojciech Polak, prof. Włodzimierz Suleja, dr Paweł Libera.

Wyróżniona praca magisterska naszego pracownika – „Spór o cerkiew w Polanach” – powstała na seminarium w Zakładzie Historii Nowożytnej i Dziejów Kościoła Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego pod kierunkiem ks. prof. dr. hab. Stanisława Nabywańca w latach 2015-2017.

https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/konkursy-i-nagrody/konkurs-debiut-historyc/55366,Wyniki-XI-edycji-Konkursu-im-Wladyslawa-Pobog-Malinowskiego-na-Najlepszy-Debiut-.html

Muzeum Regionalne w Jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły