wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wypadki z udziałem nietrzeźwych motocyklistów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło w miniony weekend na drogach powiatu jasielskiego. W zdarzeniach ucierpieli motocykliści, którzy z obrażeniami trafili do szpitala. Niestety obaj byli nietrzeźwi.

Do pierwszego zdarzenia doszło w minioną sobotę. Przed 17, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Osobnicy, w którym ranny został motocyklista. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na podstawie zebranego materiału dowodowego, ustalili prawdopodobny przebieg zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc drogą powiatową stracił w pewnym momencie panowanie nad motocyklem i upadł na jezdnię. Z obrażeniami został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Funkcjonariusze przebadali mężczyznę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie pomiarowe wykazało, że 47-latek jest nietrzeźwy, miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Wypadki z udziałem nietrzeźwych motocyklistów
Fot. KPP Jasło

Wczoraj z kolei około godziny 22, w Jaśle na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Baczyńskiego motorowerzysta zderzył się z Oplem Corsą. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący oplem 52-letni mężczyzna skręcając z ulicy 3-go Maja na ulicę Baczyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerzyście. 18-letni kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala. Podczas sprawdzania stanu trzeźwości funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do kierującego oplem, natomiast poszkodowany w wypadku mężczyzna miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Postępowania przygotowawcze w obu sprawach prowadzą policjanci z jasielskiej komendy.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły