wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wypadek w Krajowicach. Zasnął za kierownicą i wjechał w zarośla

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Krajowice. W wyniki zmęczenia i zaśnięcia, kierujący hondą zjechał z drogi i wjechał w zarośla. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Pamiętajmy, aby nie bagatelizować uczucia senności za kierownicą, gdyż może się to skończyć tragicznie.

Wczoraj, po godzinie 4, dyżurny jasielskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym w miejscowości Krajowice.

Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kierujący hondą, jadąc w kierunku Kołaczyc z powodu zmęczenia, zasnął za kierownicą. Następnie zjechał z drogi, uderzył w barierę drogową i wjechał w zarośla. 19-latek był trzeźwy. Został przetransportowany do szpitala, na szczęście obrażenia jakich doznał, nie okazały się poważne.

Policja apeluje:

Nigdy nie bagatelizujmy uczucia zmęczenia i senności za kierownicą. Kierowcy stosują różne metody, aby nie zasnąć – niestety wiele z nich działa tylko krótką chwilę, a musimy wiedzieć, że nawet kilkusekundowe zaśnięcie, może być tragiczne w skutkach. Dlatego zawsze pamiętajmy, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły