wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wypadek na ulicy Lwowskiej w Jaśle. 12-letnia dziewczynka potrącona na pasach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Lwowskiej w Jaśle. Kierujący osobowym fordem potrącił na przejściu dla pieszych 12-letnią dziewczynkę. Poszkodowana z obrażeniami trafiła szpitala w Rzeszowie. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Wczoraj około godziny 19, na ulicy Lwowskiej w Jaśle doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 12-letnia dziewczynka. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący osobowym fordem jadąc ulicą Lwowską nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą przez przejście 12-latkę. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie, gdzie pozostaje pod opieką lekarzy. 

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie urządzeniem pomiarowym wykazało, że kierujący pojazdem był trzeźwy. 

Postępowanie w sprawie spowodowania wypadku prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły