wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wyniki konsultacji społecznych w sprawie zmiany statutów osiedli

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

16 kwietnia br. zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie zamiany statutów osiedli. Konsultacje prowadzono w formie elektronicznej – za pośrednictwem Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych oraz w sposób tradycyjny.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Jasła, którzy wzięli udział w konsultacjach społecznych dotyczących zmian statutów osiedli utworzonych na terenie Miasta Jasła – Urząd Miasta w Jaśle

- Reklama -

W trakcie trwania konsultacji z nowego portalu partycypacji społecznej skorzystało 233 osoby (liczba odsłon), z czego 74 osoby wzięły aktywny udział (przegląd załączonych dokumentów). W formie elektronicznej złożono 14 opinii, natomiast w formie pisemnej (za pośrednictwem Zarządu Osiedla) wpłynęła 1 opinia. Uwzględniono 4 z 15 otrzymanych uwag. Szczegółowe informacje znajdują się w podsumowaniu konsultacji na stronie Miejskiego Systemu Konsultacji Społecznych oraz na stronie Urzędu Miasta w Jaśle.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły