Wynajem fotobudki na wesele

0
Fotobudka - Moje Jasło

Chcesz zapewnić gościom świetną zabawę i sprawić, że zapamiętają Wasz ślub na długo? Wynajmij fotobudkę — gwiazdę wesel, przyjęć i firmowych eventów. Znalezienie atrakcji, która naprawdę zaangażuje weselnych gości, nie jest łatwe. Na szczęście nie jest także niemożliwe. Jeśli chcesz zagwarantować niecodziennie wrażenia, postaw na fotobudkę! Dzięki fotobudce wywołasz uśmiech na twarzach starszych i młodszych, zachowasz na dłużej wspaniałe wspomnienia i uwiecznisz ulotne momenty.

Czym jest fotobudka?

Fotobudka to automatyczne urządzenie, które robi zdjęcia, a następnie je drukuje. Szybko i precyzyjnie. Aby wykonać fotografię, wystarczy jedynie wejść do budki, przyjąć pozę i… nacisnąć przycisk. Gotowe! W ciągu kilku chwil urządzenie „wypluje” zabawne zdjęcia. W fotobudkach używanych w celach rozrywkowych wykorzystuje się śmieszne gadżety, zabawne nakrycia głowy, sztuczne brody i wąsy, błyszczące boa czy plakietki z okazjonalnymi napisami. Dzięki temu już samo robienie zdjęć jest świetną zabawą i znakomitą okazją do śmiechu.

Fotobudka — atrakcja dla starszych i młodszych

Ogromna zaleta fotobudki jest fakt, że dostarcza ona rozrywki zarówno starszym, jak i młodszym gościom imprezy. Jeśli wynajmiesz urządzenie na wesele możesz być pewna, że nawet marudny wujek Janek się rozchmurzy, a poważna zawsze ciocia Hania będzie śmiała się do łez. Z budki mogą korzystać także młodzi goście. Pod warunkiem, że zdołają samodzielnie ją obsłużyć i będą korzystać z atrakcji zgodnie z jej przeznaczeniem.

Fotobudka na wesele — ile kosztuje?

Wbrew pozorom wynajem fotobudki wcale nie musi być kosztowny. Cena takiej atrakcji zależy przede wszystkim od czasu wynajmu. Jeśli zdecydujesz się na budkę jedynie na kilka godzin, za usługę nie zapłacisz więcej niż 1000 zł. W ramach ceny otrzymasz nie tylko budkę wraz z transportem i montażem, ale również:

  • duży wybór gadżetów,
  • tła do wyboru,
  • pamiątkowy album
  • pendrive ze wszystkimi zdjęciami w dużym formacie.

Większość wynajmujących zapewnia również dostęp do prywatnej galerii ze zdjęciami online, możliwość wykonania nielimitowanej liczby ujęć, możliwość personalizacji (naniesienia stopki i tekstu).

Aby umieścić fotobudkę na weselnej sali, potrzebna Ci będzie jedynie wydzielona niewielka powierzchnia (minimum 2 na 4 metry) oraz źródło zasilania (230 V). Jeśli organizujesz wesele w plenerze, zadbaj także o dodatkową ochronę przed warunkami atmosferycznymi — deszczem, nadmiernym nasłonecznieniem czy wiatrem.

Wynajmując fotobudkę zapewnisz weselnym gościom wspaniałą zabawę. Uśmiech na ustach gości nie jest jednak jedynym walorem takiej atrakcji. Dzięki budce uwiecznisz na zawsze najważniejsze momenty w życiu. Zachowasz wspomnienia, by móc do nich wracać zawsze wtedy, kiedy zechcesz!