wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wyjątkowe wesele w pałacu, zamku, czy dworku — oto dlaczego powinieneś się zdecydować!

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wesele jak z bajki? Okazuje się, że w obecnych czasach jest to możliwe! W malowniczej lokalizacji i wśród zabytkowej architektury Pary Młode mogą cieszyć się jednym z najpiękniejszych dni w swoim życiu. Dlaczego więc warto się zdecydować na wesele w zamku?

Najpierw weselisko, potem odpoczynek — wymarzone wesele w zamku!

Wszyscy lubimy miejsca „z duszą”, nawet kiedy w codziennym życiu stawiamy na nowoczesność. Wesele, jest jednym z kluczowych momentów w życiu każdej Pary Młodej, więc powinni oni go spędzić w miejscu wyjątkowym.

Wesele w zamku jest więc świetnym pomysłem na to, by godnie uczcić moment zaślubin. Przepiękne, obiekty historyczne jak np.: https://www.zamek-gniew.pl/wesele przygotowały wyjątkowo szeroką ofertę weselną. Oprócz unikalnych sal weselnych w zamkach, goście i Para Młoda mogą skorzystać z możliwości zakwaterowania i wypocząć po całonocnej imprezie.

Niektóre zamki i pałace dodatkowo oferują możliwość skorzystania z zabiegów odnowy biologicznej, SPA czy masaży. To właśnie takie atrakcje sprawiają, że wesela są niezapomniane!

Wesele w zamku — uroczystość w oryginalnym stylu!

Każda Para Młoda ma dylemat odnośnie tego, jaką salę weselną warto wybrać. Zwykle można znaleźć wiele obiektów, które gwarantują możliwość zorganizowania uroczystości, jednak brakuje im wyjątkowości oraz kreatywności.

Sale weselne w zamkach są jednak całkowicie inne. Pozwolą one na zaplanowanie przyjęcia w prawdziwie historycznym, oryginalnym stylu. Para Młoda otoczona średniowiecznymi murami, fosą, a także pięknymi krajobrazami będzie mogła cieszyć się swoim szczęściem. Wesele na zamku to sprawdzony przepis na przyjęcie unikalne i wyjątkowe!

Wesele na zamku w towarzystwie dodatkowych atrakcji!

Wiele obiektów chce podkreślić swój historyczny rodowód. Z tego też względu, wesele na zamku może odbyć się w towarzystwie, dodatkowych atrakcji.

Pary Młode mogą zdecydować się np. na pokazy rycerskie czy zorganizowanie wesela w plenerze na malowniczym dziedzińcu. To właśnie takie atrakcje sprawiają, że każde przyjęcie staje się wyjątkowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Dodatkową możliwością jest także sam ślub na zamku — w jednej z komnat lub w przyzamkowym ogrodzie. Jest to więc komfortowe rozwiązanie — goście tuż po ceremonii zaślubin mogą szybko przenieść się na salę weselną!

Wesele w zamku to niezapomniane przeżycie, które sprawi, że Pary Młode będą miały co wspominać!

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły