wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

wrzesień, 2019

Warsztaty wokalne z Marleną Szpak

pon.30WRZCałodniowewt. 01PAŹWarsztaty wokalne z Marleną Szpak

Szczegóły wydarzenia

Jasielski Dom Kultury zaprasza na warsztaty wokalne z Marleną Szpak, które odbędą się w dniach 30 września – 1 października 2019 r. W ramach warsztatów odbędą się zajęcia indywidualne i zbiorowe. Zapisy w sekretariacie JDK w godz. od 8.00 do 16.00 do 23 września br. Koszt w zajęciach zbiorowych – 20 zł, w zajęciach indywidualnych – 100 zł. Szczegółowe informacje po nr tel. 13 443 51 61.

Marlena Szpak swoją muzyczną przygodę zaczęła w Średniej Szkole Muzycznej II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie na wydziale wokalnym, którego jest absolwentką. Następnie ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. D. Cimarosa w Avellino w południowych Włoszech uzyskując tytuł: magister- śpiewak operowy – sopran. Odbyła również dwuletnią specjalizację podyplomową „Canto- Teatro d’Opera” pod okiem verońskiego sopranu Chiary Angella. Od 2016 roku czynnie współpracuje z kierowanym przez Maestro Daniela Orena Teatrem Operowym „Giuseppe Verdiego” w Salerno. W 2017 roku wystąpiła pod batutą Maestro Ennio Morricone z Rzymską Orkiestrą Symfoniczną w unikalnych koncertach z repertuaru muzyki filmowej tego kompozytora. Koncertowała również z teatrem G.Verdiego z Salerno i „San Carlo” z Neapolu w ramach projektu ”Un Estate da Re” .

W 2018 roku odbyła trasę koncertową z Michałem Szpakiem w muzycznym spektaklu pop-lirycznym „Classica Tour ”.Koncerty odbyły się w najważniejszych filharmoniach i teatrach Polski oraz w USA. Poza aktywnością koncertową i teatralną wykłada śpiew i emisję głosu . Ma za sobą również trzy edycje programu TV” The Voice of Poland” , w których obok brata Michała sprawdza się także jako trener wokalny.

W kwietniu 2019 roku założyła Fundację Artystyczną „Arte Proibita”(Sztuka Zakazana).W ramach fundacji powstał projekt obozów artystycznych dla dzieci i młodzieży „Anima Creativa”. Celem projektu jest szeroko pojęty rozwój artystyczny młodych ludzi w wielu dziedzinach sztuki.

Czas

Wrzesień 30 (Poniedziałek) - Pażdziernik 1 (Wtorek)

Lokalizacja

JDK Jasło

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Organizator

Jasielski Dom Kultury

13 443 51 50 Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Zobacz więcej