5.2 C
Jasło
2 października 2022, niedziela

luty, 2019

pt.01LUT16:00pt.18:00W świecie muzyki – spotkanie z Izabellą Klebańską

Szczegóły wydarzenia

1 lutego 2018 r. Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zaprasza na spotkanie z Izabellą Klebańską – autorką książek, scenariuszy radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży, dobranocek, bajek i piosenek.

W telewizji debiutowała w programie 5-10-15. Jest twórczynią programów: Tut turu, Miganki i Piosenkarnia, emitowanych przez program 1 Telewizji Polskiej. Autorka współpracowała także z twórcami programu Domowe przedszkole.

Na spotkaniu wkroczymy w świat zaczarowanej muzyki. Zastanowimy się, co to jest zapis nutowy i z jakich elementów się składa, poznamy budowę instrumentów smyczkowych
i porozmawiamy o dawnych tańcach polskich. Będziemy śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach udowadniając, że w świecie muzyki można się świetnie bawić.

Spotkanie odbędzie się 1 lutego o godz. 16.00 w Czytelni Regionalnej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1, I piętro pok. 123.

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaślebiblioteka@mbp.jaslo.pl 38-200 Jasło l. Kołłątaja 1