wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

kwiecień, 2022

Tuwimowo – warsztaty literacko-artystyczne z Magdaleną Kozieł-Nowak

pt.22KWI16:00pt.18:00Tuwimowo – warsztaty literacko-artystyczne z Magdaleną Kozieł-Nowak

Szczegóły wydarzenia

22 kwietnia 2022 r gościem Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle będzie ilustratorka Magdalena Kozieł-Nowak. Spotkanie zainauguruje projekt „Biblioteka zawsze po drodze” realizowany przez MBP w Jaśle w jubileuszowym roku 75-lecia istnienia Instytucji.

Zainspirowani „Lokomotywą” Juliana Tuwima i tomem wierszy polskich poetów, dzieci wraz z rodzicami wyruszą ze stacji „Tuwimowo” w kolorową podróż pełną fantazji. Wspólnie z ilustratorką stworzą pociąg z wagonami wypełnionymi po brzegi swoimi marzeniami i pragnieniami.

Magdalena Kozieł-Nowak – ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, zajmuje się projektowaniem oprawy graficznej książek, jak również malarstwem, rysunkiem artystycznym i projektowaniem wnętrz. Zilustrowała kilkanaście książek. Zarówno kolorystyką, jak i tematem swoich ilustracji chce wywołać u czytelnika dobry nastrój.

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2022 o godz. 16:00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle (ul. Kołłątaja 1, I piętro).

Projekt „Biblioteka zawsze po drodze” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle

biblioteka@mbp.jaslo.pl 38-200 Jasło l. Kołłątaja 1

Zobacz więcej