wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

luty, 2019

Terapia małżeńska w Jasielskim Domu Kultury

sob.09LUT18:00sob.19:30Terapia małżeńska w Jasielskim Domu Kultury

Szczegóły wydarzenia

Jasielski Dom Kultury zaprasza na spektakl teatralny „Cudowna terapia” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza. Na scenie zobaczymy Dominikę Ostałowską, Dariusza Kordka oraz Artura Pontka. Przedstawienie odbędzie się 9 lutego br. o godz. 18.00 w JDK. Bilety w cenie: 30 zł zwykły, 25 zł (ulgowy) oraz 50 zł dla pary są do nabycia w sekretariacie JDK lub online. Kup bilet.

„Cudowna terapia” na podstawie powieści Daniela Glattauera, to – jak zapewniają twórcy – komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy – ci co są, byli lub planują być w związku.

Państwo Joanna i Walenty Dorkowie są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu bywa – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedź już 9 lutego br. o godz. 18.00 w JDK.

Widzów czekają błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie. W roli Joanny Dorek – Dominika Ostałowska, w roli jej męża Walentego – Dariusz Kordek, natomiast w terapeutę wcieli się Artur Pontek.

Czas

(Sobota) 18:00 - 19:30

Lokalizacja

JDK Jasło

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Organizator

Jasielski Dom Kultury

13 443 51 50 Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Zobacz więcej