wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

sierpień, 2019

Święto kolorów w Jaśle!

sob.31SIE15:00sob.20:00Święto kolorów w Jaśle!

Szczegóły wydarzenia

Wielkimi krokami zbliża się koniec lata. 31 sierpnia (sobota) br. na zakończenie wakacji, polska edycja jednej z najbarwniejszych plenerowych imprez muzycznych Holi Festiwal Święto Kolorów odbędzie się w Jaśle, na terenie rekreacyjnym „Przystanek Kwiatowa” w godz. 15.00 – 20.00.

Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana właśnie za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Festival Poland?

Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Na wydarzenie można wybrać się, korzystając z darmowego transportu (autobusu), według poniższego harmonogramu:

– godz. 15.00 – kurs Jasło Rynek (ul. Farna) – Jasło ul. Kwiatowa,

– godz. 15.30 – kurs Jasło Rynek (ul. Farna) – Jasło ul. Kwiatowa.

Powrót z imprezy:

– godz. 19.45 – kurs Jasło ul. Kwiatowa – Jasło Rynek (ul. Farna),

– godz. 20.00 – kurs Jasło ul. Kwiatowa – Jasło Rynek (ul. Farna).

Zapraszamy!

Czas

(Sobota) 15:00 - 20:00

Lokalizacja

Przystanek Kwiatowa

"Przystanek Kwiatowa", 38-200 Jasło