wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

czerwiec, 2018

Sportowe wakacje na twoim osiedlu

pon.25CZECałodniowesob.25SIESportowe wakacje na twoim osiedlu

Szczegóły wydarzenia

Na poszczególnych jasielskich osiedlach ruszyła kolejna edycja programu „Trener osiedlowy”. Zajęcia prowadzone są cztery razy w tygodniu, po cztery godziny dziennie i trwać będą do 25 sierpnia.

Program adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła, a jego celem jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Oprócz zajęć sportowych na obiektach sportowych uczestnicy programu będą mogli skorzystać z basenu otwartego lub krytej pływalni, siłowni oraz z parku linowego.

Zajęcia odbywać się będą na osiedlach: Kopernika (przy SP nr 4), Rafineria (ZSM nr 1), Mickiewicza (boisko Orlik przy ul. Szkolnej),  Śródmieście (boisko Orlik przy ul. Śniadeckich), Sobniów – Górka Klasztorna (ZSM nr 5 i teren rekreacyjny przy ul. Kwiatowej), Gamrat-Krajowice (obiekty sportowe ZSM nr 2),  Hankówka (obiekty sportowe), Ulaszowice-Brzyszczki (ZSM nr 6), Bryły-Kaczorowy (obiekty sportowe) oraz na obiektach MOSIR Jasło.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych osiedli znajdują się na osobnych plakatach i ulotkach.

Program realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Serdecznie zapraszamy do zabawy z „Trenerem Osiedlowym”.

Czas

Czerwiec 25 (Poniedziałek) - Sierpień 25 (Sobota)

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle

+48 13 448 63 00 Jasło ul. Rynek 12

Zobacz więcej