5.2 C
Jasło
6 lipca 2022, środa

czerwiec, 2018

pon.25CZECałodniowesob.25SIESportowe wakacje na twoim osiedluTyp wydarzenia:Sport

Szczegóły wydarzenia

Na poszczególnych jasielskich osiedlach ruszyła kolejna edycja programu „Trener osiedlowy”. Zajęcia prowadzone są cztery razy w tygodniu, po cztery godziny dziennie i trwać będą do 25 sierpnia.

Program adresowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Miasta Jasła, a jego celem jest zagospodarowanie ich wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Oprócz zajęć sportowych na obiektach sportowych uczestnicy programu będą mogli skorzystać z basenu otwartego lub krytej pływalni, siłowni oraz z parku linowego.

Zajęcia odbywać się będą na osiedlach: Kopernika (przy SP nr 4), Rafineria (ZSM nr 1), Mickiewicza (boisko Orlik przy ul. Szkolnej),  Śródmieście (boisko Orlik przy ul. Śniadeckich), Sobniów – Górka Klasztorna (ZSM nr 5 i teren rekreacyjny przy ul. Kwiatowej), Gamrat-Krajowice (obiekty sportowe ZSM nr 2),  Hankówka (obiekty sportowe), Ulaszowice-Brzyszczki (ZSM nr 6), Bryły-Kaczorowy (obiekty sportowe) oraz na obiektach MOSIR Jasło.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych osiedli znajdują się na osobnych plakatach i ulotkach.

Program realizowany jest w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Serdecznie zapraszamy do zabawy z „Trenerem Osiedlowym”.

Czas

Czerwiec 25 (Poniedziałek) - Sierpień 25 (Sobota)

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle+48 13 448 63 00 Jasło ul. Rynek 12