wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

pażdziernik, 2019

Powtarzające się wydarzenie

SALSATION Zajęcia taneczno-fitnessowe

śr. 16PAŹ18:15śr. 20:00SALSATION Zajęcia taneczno-fitnessowe

Szczegóły wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na zajęcia, które odbywają się w każdą środę w Jasielskim Domu Kultury. Zajęcia prowadzi Sonia Zwoleńska – prezenter i licencjonowany instruktor Salsation® Ellite. Karnet miesięczny – 30 zł.

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!

Jak wyglądają zajęcia:

Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną “cool-down”.

Co trzeba zabrać ze sobą?

* wygodny strój treningowy

* obuwie sportowe

* butelkę wody i ręcznik

* dobry nastrój i pozytywne nastawienie

Każda choreografia jest idealnie dopasowana do muzyki, dzięki czemu zajęcia upływają w niesamowicie przyjemnej atmosferze. Tempo jest zróżnicowane. Pojawiają się zarówno szybkie i dynamiczne rytmy, jak merengue czy soca, umiarkowane, jak dancehall, salsa, reggaeton, a także delikatne i sensualne, jak np bachata czy kizomba.

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, bez względu na płeć, które uwielbiają taniec i świetną zabawę, a przy tym chcą stracić sporo zbędnych kalorii i aktywnie spędzić czas.

Informacje i zapisy: Katarzyna Korona – instruktor tańca JDK, Tel. 668 167 826

Czas

(środa) 18:15 - 20:00

Lokalizacja

JDK Jasło

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło