wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

wrzesień, 2020

Precz ze smutkiem i szarością - wujek Czarek na żywo!

pon.21WRZ18:00pon.20:00Precz ze smutkiem i szarością - wujek Czarek na żywo!

Szczegóły wydarzenia

Cezary Pazura, polski aktor komediowy i satyryk będzie gościem Jasielskiego Domu Kultury. Artysta wystąpi z programem kabaretowym 21 września br. o godz. 18.00Bilety zakupione na 25 kwietnia pozostają ważne.!!! 

Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów oraz twórcą autorskiego kabaretu. Jako komik dał się poznać publiczności w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Artysta ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce.

Cezary Pazura zagrał w kilkudziesięciu filmach produkcji polskiej, austriackiej i niemieckiej. Jest laureatem wielu nagród. Grał m.in. u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Niezapomniane aktorskie kreacje stworzył m.in. w takich filmach jak: dwie części  „Sztosu” i „Killera” w trzech częściach „Psów” „Chłopaki nie płaczą”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Szczęśliwego Nowego Jorku”, „E=mc²” oraz „Tato”. W 2010 roku zadebiutował jako reżyser filmu „Weekend”. Aktor użyczał także głosu w wielu produkcjach zagranicznych. W 2017 roku wydał autobiografię pt. „O sobie z Pazurem”.

Artysta nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest „Precz ze smutkiem i szarością”.

Czas

(Poniedziałek) 18:00 - 20:00

Lokalizacja

JDK Jasło

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Organizator

Jasielski Dom Kultury

13 443 51 50 Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Zobacz więcej