wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

marzec, 2020

Międzynarodowy Konkurs Taneczny „Taneczne Talenty 2020”

sob.14MARCałodnioweniedz.15Międzynarodowy Konkurs Taneczny „Taneczne Talenty 2020”

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na IV już edycję Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „Taneczne Talenty 2020”, który odbędzie się już 14-15 marca 2020, na Hali Zespołu Szkół nr 4 (ul. Kisielewskiego 18) w Krośnie.

Głównym organizatorem Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „Taneczne Talenty” jest Tomasz Berkowicz i Studio Tańca AT DANCE.

Zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych do wzięcia udziału w naszym konkursie, który jest niewątpliwie jednym z największych wydarzeń w Polsce!

„Taneczne Talenty”, cieszą się ogromną popularnością, z roku na rok gromadząc coraz to większą ilość uczestników. W ubiegłym roku mieliśmy okazję gościć ich ok. 2,5 tys.

Konkurs ten,  jest wydarzeniem, na które czekają zespoły nie tylko z naszego regionu, ale również z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, a nawet zza granic naszego kraju!

Mamy przyjemność gościć regionalne zespoły z naszego terenu wraz z początkującymi grupami jak również zespoły rywalizujące o medalowe miejsca na turniejach o randze Mistrzostw Polski, Europy, jak również medaliści Mistrzostw Świata!

Współorganizatorami Konkursu są Studio Tańca Podkarpacie oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.

Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej WWW.TOMASZBERKOWICZ.PL.

Zapraszamy!
Tomasz Berkowicz
Studio Tańca AT DANCE

Czas

marzec 14 (Sobota) - 15 (Niedziela)

Lokalizacja

Zespół Szkół nr 4 w Krośnie

ul. Kisielewskiego 18, Krosno