5.2 C
Jasło
30 czerwca 2022, czwartek

marzec, 2020

sob.14MARCałodnioweniedz.15WyróżnioneMiędzynarodowy Konkurs Taneczny „Taneczne Talenty 2020”Zespół Szkół nr 4 w KrośnieTyp wydarzenia:Rozrywka

Szczegóły wydarzenia

Zapraszamy na IV już edycję Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „Taneczne Talenty 2020”, który odbędzie się już 14-15 marca 2020, na Hali Zespołu Szkół nr 4 (ul. Kisielewskiego 18) w Krośnie.

Głównym organizatorem Międzynarodowego Konkursu Tanecznego „Taneczne Talenty” jest Tomasz Berkowicz i Studio Tańca AT DANCE.

Zapraszamy dzieci, młodzież, a także dorosłych do wzięcia udziału w naszym konkursie, który jest niewątpliwie jednym z największych wydarzeń w Polsce!

„Taneczne Talenty”, cieszą się ogromną popularnością, z roku na rok gromadząc coraz to większą ilość uczestników. W ubiegłym roku mieliśmy okazję gościć ich ok. 2,5 tys.

Konkurs ten,  jest wydarzeniem, na które czekają zespoły nie tylko z naszego regionu, ale również z województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, a nawet zza granic naszego kraju!

Mamy przyjemność gościć regionalne zespoły z naszego terenu wraz z początkującymi grupami jak również zespoły rywalizujące o medalowe miejsca na turniejach o randze Mistrzostw Polski, Europy, jak również medaliści Mistrzostw Świata!

Współorganizatorami Konkursu są Studio Tańca Podkarpacie oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.

Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie internetowej WWW.TOMASZBERKOWICZ.PL.

Zapraszamy!
Tomasz Berkowicz
Studio Tańca AT DANCE

Czas

marzec 14 (Sobota) - 15 (Niedziela)

Lokalizacja

Zespół Szkół nr 4 w Krośnie

ul. Kisielewskiego 18, Krosno