wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

wrzesień, 2020

Krusher w JDK

sob.19WRZ19:00sob.21:00Krusher w JDK

Szczegóły wydarzenia

Jasielski Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu Krusher, który odbędzie się 19 września br. (sobota) o godz. 19.00 w sali widowiskowej JDK. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie JDK lub online.

Zespół, który gra muzykę z pogranicza metalu i rocka, istnieje nieprzerwanie od listopada 2002 roku. Zadebiutował na deskach KDK Krosno podczas WOŚP 2003. Miał to być jedyny koncert, ale jak pokazuje historia, ta przygoda trwa do dziś. Na swoim koncie muzycy mają nagrania studyjne, koncertowe DVD, teledyski oraz sporą ilość tras koncertowych. 

Krusher, zdobywca wielu nagród na licznych festiwalach, zagrał kilkaset koncertów w Polsce i za granicą (Czechy, Słowacja, Niemcy, Belgia). Występował również w mieście podczas Dni Jasła
oraz na zlotach motocyklowych w całej Polsce.

Zespół koncertował też u boku gwiazd m.in.: TSA, Acid Drinkers, Raz Dwa Trzy, Renaty Przemyk, Kazika Staszewskiego,  Oddziału Zamkniętego, KSU, Całej Góry Barwinków, Proletaryatu, Turbo, Pudelsów, Lemona, Zakopowera, Closterkeller, Dody, Andrzeja Piasecznego, Piersi, jak również BlazeBayley’a (ex-frontmen Iron Maiden), Sabatonu (Szwecja), Tima„Ripper”Owens’a (ex JudasPriest USA) TYR’a (Wyspy Owcze), Crimfall’a (Finlandia), Skyforger’a (Łotwa), Treleborga (Rosja), Gods Tower (Białoruś) oraz Adligate (Niemcy).

Zespół Krusher to nie tylko koncerty i muzyka. Grupa jest pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Muzycznego „Krushfest”, który trwa od 2009 i odbywa się we wrześniu w Jaśle. Ideą Krushfestu jest promocja ambitnej muzyki metalowej we wszystkich jej odmianach. Do tej pory na jasielskiej scenie zaprezentowało się kilkadziesiąt zespołów, m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Łotwy, Rosjii, Białorusi, Niemiec i Finlandii.

Czas

(Sobota) 19:00 - 21:00

Lokalizacja

JDK Jasło

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Organizator

Jasielski Dom Kultury

13 443 51 50 Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Zobacz więcej