wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

czerwiec, 2019

Konkurs fotograficzny “Winorośl z bliska”

sob.01CZE00:00śr. 31LIP(LIP 31)00:00Konkurs fotograficzny “Winorośl z bliska”

Szczegóły wydarzenia

Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy zapraszają pasjonatów fotografii oraz winiarzy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym “Winorośl z bliska.”

Przedmiotem Konkursu są prace fotograficzne przedstawiające polskie winnice oraz winorośl jako roślinę oraz jej walory estetyczne. Interpretacja tematu jest dowolna. Celem Konkursu jest uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody i pokazanie zalet życia w zgodzie z naturą, wśród ciszy i spokoju podkarpackiego krajobrazu oraz wzmacnianie poczucia tożsamości regionalnej. Konkursowe prace pokazane zostaną na wystawie pokonkursowej.

Konkurs ma charakter otwarty. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie lub dostarczenie zgłoszenia zgodnie z Regulaminem dostępnym na stronach Organizatorów. Uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Do Konkursu należy zgłaszać wyłącznie prace autorskie, w formacie cyfrowym. Nie dopuszcza się korekt zdjęcia polegających na stosowaniu fotomontażu, a także nanoszenia dodatkowych oznaczeń.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Mamy nadzieję na zaangażowanie osób chcących rozwijać swoją pasję fotograficzną, w tym również winiarzy.

Regulamin-konkursu-foto-2019

Czas

Czerwiec 1 (Sobota) 00:00 - Lipiec 31 (środa) 00:00

Lokalizacja

Stanisława Kadyiego 11, 38-200 Jasło