wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

maj, 2018

Jasło w XVI Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych

czw. 10MAJCałodnioweniedz.27Jasło w XVI Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych

Szczegóły wydarzenia

Klub Fotograficzny w Jaśle działający przy Jasielskim Domu Kultury w Jaśle, brał udział w XVI Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych organizowanych pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej w Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Na Konfrontacje, które odbyły się 10 maja, wpłynęło 345 zdjęć wykonanych przez 128 autorów z 18 podkarpackich kół, klubów i grup fotograficznych oraz stowarzyszeń artystycznych. Klub Fotograficzny w Jaśle zgłosił ponad 30 fotografii.

Poziom prezentowanych prac na wernisażu stał na bardzo wysokim poziomie artystycznym.

– To pierwszy nasz klubowy udział w Konfrontacjach. Tym razem nie udało nam się zdobyć nagrody czy wyróżnienia, jednak jest to dla nas i tak spore osiągnięcie. Jako klub działamy od ponad pół roku w Jaśle i zaznaczyliśmy już naszą obecność wśród środowisk fotograficznych. Z czego jesteśmy bardzo dumni – zaznacza Grzegorz Frączek.

W Rzeszowie Klub Fotograficzny w Jaśle reprezentował Wojciech Knap, członek klubu, który odebrał Dyplom za udział w XVI Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych.

Ekspozycja zdjęć, wśród których znajdują się również zdjęcia członków jasielskiego klubu, będzie czynna do 27 maja br. w Galerii WDK w Rzeszowie l. (S.Okrzei 7).

Czas

maj 10 (Czwartek) - 27 (Niedziela)