wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

pażdziernik, 2018

„Amore – mój hołd dla miłości” – retransmisja koncertu André Rieu z Maastricht

śr. 10PAŹ18:00śr. 20:00„Amore – mój hołd dla miłości” – retransmisja koncertu André Rieu z Maastricht

Szczegóły wydarzenia

Jasielski Dom Kultury zaprasza do Kina JDK “Syrena” na retransmisję koncertu André Rieu, który odbył się w Maastricht 7 lipca br. “Amore – mój hołd dla miłości” będzie można zobaczyć w jasielskim kinie już  10  października br. o godz. 18.00. Bilety w cenie 25 zł (zwykły) i 20 zł (ulgowy) są już do nabycia w sekretariacie JDK lub online.

–  „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej –  mówi kompozytor.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André Rieu oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 145 minut (w tym jedna przerwa).

Czas

(środa) 18:00 - 20:00

Lokalizacja

JDK Jasło

Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Organizator

Jasielski Dom Kultury

13 443 51 50 Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Zobacz więcej