wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Warsztaty o przyszłość Jasła

Warsztaty o przyszłość Jasła

Chciałbyś, by jakość życia w Jaśle stała się konkurencyjna w stosunku do innych miast? Czy możliwe jest by uczynić Jasło miastem, do którego bardzo chętnie wraca się po studiach? Jak wywołać modę na Jasło?

Udzielenie pozytywnej odpowiedzi na każde z tych pytań jest możliwe. Jak to osiągnąć – o tym opowie największy w Polsce autorytet w dziedzinie tworzenia strategii miejsc, Mateusz Zmyślony. Autor strategii między innymi Krakowa i Warszawy, Dolnego i Górnego Śląska, Kołobrzegu, Bielska-Białej i Sopotu (i ponad 90 innych).

Już 7 listopada o godz.10 Urząd Miasta w Jaśle zaprasza do udziału w warsztatach. Rozpoczną się one wykładem na temat planowania strategicznego w rozwoju miast i regionów. Później zaplanowano spotkania w formie burzy mózgów, moderowane przez Mateusza Zmyślonego i Jakuba Perkowskiego. Jakub Perkowski jest prezesem krakowskiej Fundacji Artystycznej GAP, aktorem i doświadczonym ekspertem w dziedzinie kultury oraz social mediów.

Spotkanie jest bezpłatne, otwarte na wszystkich chętnych – do wyczerpania miejsc. Szczególnie zachęcamy do udziału osoby młode, w wieku licealnym. To w największym wymiarze o ich przyszłości będziemy rozmawiać, inspirując się najlepszymi praktykami z całej Polski i świata. To będzie bardzo interesujące, bardzo dynamiczne spotkanie. Unikalna szansa, by wziąć osobisty udział w wydarzeniu, którego celem jest wspólne stworzenie szkicu nowych rozwiązań strategicznych dla Jasła na najbliższe lata. Będziemy pracowali na czterech polach tematycznych: edukacja, kultura, turystyka i gospodarka. Jeśli wydaje Ci się, że nie masz kompetencji, by wziąć udział w tym spotkaniu – przyjdź, by dowiedzieć się, że się mylisz. A jeśli zależy Ci na dalszym rozwoju Jasła – to obecność jest po prostu obowiązkowa.

Nic o nas bez nas? Jak najbardziej. W Jaśle mogą nastąpić zaskakujące zmiany i postęp rozwojowy, o jaki wielu może dziś nie podejrzewać, że jest w zasięgu miasta.

Zapraszamy: 7.11.2023 r. w godzinach 10.00. – 17.00., Generator Nauki GEN, Bednarska 2, Jasło.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa do Urzędu Miasta w Jaśle do 2 listopada (włącznie): telefonicznie 13 44 86 315 w godz. od 8.00 do 15.00.

Warsztaty „Potencjały miasta bazą rozwoju lokalnej przedsiębiorczości” realizowane są ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EGO 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Data

lis 07 2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 17:00

Lokalizacja

Generator Nauki GEN
Generator Nauki GEN
Bednarska 2, 38-200 Jasło
Opening Hour
9.00-17.00
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle
Urząd Miasta w Jaśle
Strona WWW
https://um.jaslo.pl/pl/
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj