wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Warsztaty muzyki liturgicznej

Warsztaty muzyki liturgicznej

Już po raz czwarty zapraszamy na warsztaty muzyki liturgicznej w Jaśle! W tym roku zatytułowaliśmy je „Benedicamus Domino” – błogosławmy Panu. Tym razem będziemy skupiali się na liturgicznych pieśniach okresu zwykłego.

Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2023 r. Zapisy przyjmowane są przez formularz: https://forms.gle/QCgLPWB1JgDXpURDA

Warsztaty skierowane są do wszystkich którym muzyka jest bliska, którzy pragną rozwijać nabyte już umiejętności wokalne, ale także do tych, którzy są amatorami śpiewu i nigdy ze śpiewem chóralnym nie mieli nic wspólnego. Dlatego jeśli jest w Tobie pragnienie uwielbienia Boga właśnie przez śpiew, niezależnie od tego jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie muzyczne, przyjdź i wyśpiewaj z nami pieśni na Bożą chwałę.

Warsztaty poprowadzą wspaniali muzycy: Piotr Pałka, Urszula Rogala, Rafał Maciejewski oraz Wiktor Lorens. Więcej informacji o prowadzących już niebawem!

Miejscem Warsztatów będzie Klasztor Franciszkanów w Jaśle przy ul. Szopena 1. Zajęcia będą odbywały się w dniach 3-5 lutego 2023 r. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00, zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.

Koszt całkowity warsztatów to 50 zł. W ramach pakietu każdy otrzyma potrzebne materiały i pomoce. Organizatorzy nie zapewniają noclegów i posiłków, jednak z pewnością nie zabraknie ciepłej herbaty, kawy i słodkiego poczęstunku.

Tagi:

Data

lut 03 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Koszt

50.00 PLN

Lokalizacja

Sanktuarium św. Antoniego - Franciszkanie Jasło
Sanktuarium św. Antoniego - Franciszkanie Jasło
Fryderyka Chopina 1, Jasło
Strona WWW
http://www.franciszkaniejaslo.pl/
Kategoria

Organizator

Franciszkanie Jasło
Strona WWW
http://www.franciszkaniejaslo.pl/
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj