wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Świąteczny jarmark w Jaśle

Świąteczny jarmark w Jaśle

W drugi weekend grudnia (9-10 grudnia br.) na jasielskim rynku odbędzie się Jarmark Produktów Lokalnych. Podczas kiermaszu będzie można kupić wyroby rękodzielnicze, ozdoby, produkty regionalne, czy znaleźć pomysł na prezent. Już dziś zapraszamy do udziału w nim wystawców. Nabór prowadzony jest w formie elektronicznej i telefonicznej od 27 listopada do 4 grudnia 2023 r. Szczegóły w regulaminie.

W trakcie dwudniowego jarmarku, oprócz stoisk oferujących bożonarodzeniowe stroiki, kartki, bombki, wyroby rękodzielnicze, odbędą się konkursy, animacje i zabawy. Odwiedzającym w tym czasie jasielski rynek, towarzyszyć będą soliści Jasielskiego Domu Kultury z zimowymi piosenkami, konkursy, karuzela dla najmłodszych, pokazy teatrów ognia i obrzędów bożonarodzeniowych, warsztaty plastyczne, podczas których będzie można wykonać oryginalne opakowania na prezenty oraz świąteczna fotobudka w stylu retro.

Na Jarmark Produktów Lokalnych zapraszają organizatorzy: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury i Muzeum Regionalne w Jaśle. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Jasło – moje miasto, mój dom”, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz budżetu państwa.

Data

gru 09 - 10 2023
Zakończone!

Czas

Cały dzień

Lokalizacja

Rynek w Jaśle
Rynek, Jasło
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle
Urząd Miasta w Jaśle
Strona WWW
https://um.jaslo.pl/pl/

Inni Organizatorzy

Jasielski Dom Kultury
Jasielski Dom Kultury
Telefon
13 443 51 50
Strona WWW
https://jdkjaslo.pl/
Muzeum Regionalne w Jaśle
Muzeum Regionalne w Jaśle
Strona WWW
https://muzeumjaslo.pl
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj