wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

reklama

JasMaty: „Młynarski. Bynajmniej!”

JasMaty: „Młynarski. Bynajmniej!”

Koncert w wykonaniu Myrczek & Schmidt Quintet to nowy projekt muzyczny ze wyśmienitymi aranżacjami Krzysztofa Herdzina i Sabiny Meck do tekstów Wojciecha Młynarskiego. Premiera tego albumu odbyła się 4 grudnia 2024 r., a 21 listopada br. będzie można usłyszeć materiał na żywo, podczas koncertu w ramach JasMatów – Jasielskich Jazzowych Klimatów im. Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza. Bilety w cenie 70 zł (zwykły) i 60 zł (ulgowy) do nabycia w sekretariacie JDK lub on line.

„Młynarski. Bynajmniej!” to także – a może przede wszystkim – muzyczny hołd dla jednego z najważniejszych polskich autorów piosenek. Wojciech Myrczek uznawany za jeden z najciekawszych męskich głosów jazzowych w Polsce oraz Piotr Schmidt, wybitny trębacz i producent muzyczny zaproszą publiczność do świata, w którym klasyka polskiej piosenki spotyka się z jazzową improwizacją. Projekt „Młynarski. Bynajmniej!” to pełne energii i emocji spotkanie z twórczością Wojciecha Młynarskiego w nowych, zaskakujących aranżacjach i interpretacjach, które podkreślają ponadczasowy charakter jego słów.

Artystom towarzyszyć będą wybitni muzycy: Paweł Tomaszewski (fortepian), Jakub Olejnik (kontrabas) i Sebastian Frankiewicz (perkusja). Wspólnie stworzą niezwykle spójny, a zarazem różnorodny muzyczny pejzaż pełen humoru, refleksji i jazzowej swobody.

Tegoroczne JasMaty odbywają się w ramach XI Podkarpackiej Jesieni Jazzowej pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Data

lis 21 2025

Czas

18:00 - 19:30

Koszt

70.00 PLN

Lokalizacja

Jasielski Dom Kultury
Kołłątaja 1, 38-200 Jasło

Kategoria

Organizator

Jasielski Dom Kultury
Jasielski Dom Kultury
Telefon
13 443 51 50
Strona WWW
https://jdkjaslo.pl/
X
Kod QR
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments