wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło – Łączy nas krew

Jasło – Łączy nas krew

7 maja na jasielskim Rynku odbędzie się piknik „Jasło – Łączy nas krew” zorganizowany wspólnie przez Miasto Jasło i Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jaśle. To projekt, który uzyskał 1956 głosów w kategorii projektów nie inwestycyjnych w piątej edycji Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego. Adresatami wydarzenia są krwiodawcy oraz osoby chcące wspomagać szczytną ideę krwiodawstwa.

Już od 10.00 na płycie Rynku stanie mobilny punkt poboru krwi – krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. O godzinie 12.00 wprowadzeniem Sztandaru Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża rozpocznie się część oficjalna imprezy. W programie zaplanowano m.in. wręczenie odznaczeń Honorowym Dawcom Krwi oraz okolicznościowe przemówienia.

Na płycie Rynku zostaną ustawione stoiska, zaplanowano również pokazy pierwszej pomocy medycznej i ratownictwa. Uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć zabytkowy samochód pożarniczy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołaczycach. Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z Jasła, a finałem imprezy będzie koncert Mateusza Mijala, który rozpocznie się o godzinie 15.00. 

Zadanie „Organizacja pikniku dla krwiodawców – Jasło – Łączy nas krew” jest finansowane z budżetu Miasta Jasła w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok.

Data

maj 07 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 16:00

Lokalizacja

Rynek w Jaśle
Rynek, Jasło
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle
Urząd Miasta w Jaśle
Strona WWW
https://um.jaslo.pl/pl/

Inni Organizatorzy

PCK Jasło
PCK Jasło
Telefon
13 446 47 23
Email
or.jaslo@pck.org.pl
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj