wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Holi Święto Kolorów/Festiwal Baniek w najbliższy weekend w Jaśle

Holi Święto Kolorów/Festiwal Baniek w najbliższy weekend w Jaśle

Święto Kolorów powraca do Jasła na dobre! Nie da się ukryć, że wielkimi krokami zbliża się najbardziej kolorowa impreza tego lata! Holi Święto Kolorów co sezon opanowuje około 300 różnych miejsc na mapie Polski, na dobre pokrywając je radosnymi barwami! Już w ten weekend zawita do Jasła.

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Co właściwie czeka na uczestników i zainteresowanych Holi Święto Kolorów w Jaśle?

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

Już w najbliższy weekend zapraszamy na totalną nowość!

Festiwal Baniek to wyjątkowe wydarzenie, które połączyło trzy najbardziej uwielbiane atrakcje: bańki mydlane, bohatera kreskówek – Myszkę Miki oraz fascynujące dla dzieci dmuchane zamki. Chcemy przypomnieć ludziom o radości dzieciństwa, tworząc atmosferę pełną uśmiechu i beztroski!

Festiwal Baniek Mydlanych to gwarancja rozśpiewanej i roztańczonej atmosfery, przy której każdy z uczestników poczuje się jak w magicznym świecie bajek.

Zapewniamy najwyższą jakość atrakcji i bezpieczeństwo dla naszych gości, aby mogli cieszyć się pełnią magii baniek mydlanych i wspaniałych przygód na dmuchanych zamkach.

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami i zabawy dla dzieci, w których każdy będzie mógł wziąć udział i wygrać fantastyczne upominki.

Zapraszamy na najbardziej magiczne wydarzenie roku!

Data

wrz 02 2023
Zakończone!

Czas

13:00 - 19:00

Lokalizacja

Przystanek Kwiatowa
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle
Urząd Miasta w Jaśle
Strona WWW
https://um.jaslo.pl/pl/
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj