wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Gimnastyka dla języka, czyli jak wspierać rozwój mowy dziecka?

Gimnastyka dla języka, czyli jak wspierać rozwój mowy dziecka?

Co to jest „kąpiel słowna?” Kim jest i czym się zajmuje logopeda? Które wyrazy są wyrazami  dźwiękonaśladowczymi? Jak prawidłowo wymawiać głoski?

14.09.2023 r. (czwartek) o godz. 16.00  na spotkaniu Klubu Czytających Rodzin działającym przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle będziemy gościć logopedę, Panią mgr Gabrielę Dykas-Homlak, aktywną klubowiczkę i czytelniczkę naszej biblioteki.

Mgr Gabriela Dykas-Homlak – logopeda, pedagog specjalny. Od 9 lat pracuje w zawodzie. Obecnie w trakcje specjalizacji z neurologopedii. Swoje doświadczenie zdobyła w wielu krakowskich placówkach: świetlicach terapeutycznych, poradniach specjalistycznych, szkołach i przedszkolach. Obecnie pracuje w placówkach edukacyjnych oraz prowadzi gabinet logopedyczny Logosfera w Jaśle. Zwolenniczka terapii opartej na relacjach.

Poznamy zabawne wierszyki i rymowanki, w których nie zabraknie syczących, szumiących, świszczących, bzyczących i terkoczących wyrazów. Przekonamy się, że piosenki, wyliczanki i zagadki mają świetny wpływ na rozwój mowy u dziecka. Potrenujemy buźki i języki, aby nasze słowa miały czyste i dźwięczne brzmienie.

Spotkanie odbędzie się 14 września 2023 roku (czwartek) o godzinie 16.00 w Sali edukacyjnej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja 1)

Spotkania Klubu Czytających Rodzin MBP w Jaśle odbywają się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.

Data

wrz 14 2023
Zakończone!

Czas

16:00 - 18:00

Lokalizacja

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Hugona Kołłątaja 1, 38-200 Jasło
Strona WWW
https://www.mbp.jaslo.pl/
Kategoria

Organizator

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Telefon
13 448 06 65
Email
biblioteka@mbp.jaslo.pl
Strona WWW
https://www.mbp.jaslo.pl/
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj