wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Dzień Dziecka 2024 w Jaśle – wielka zabawa 1 czerwca

Dzień Dziecka 2024 w Jaśle – wielka zabawa 1 czerwca

Już 1 czerwca na Ogródku Jordanowskim w Jaśle odbędzie się wielkie święto najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Od godziny 16 do 19 czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy!

Wydarzenie otworzymy wyjątkową akcją „Poczytajmy „Lokomotywę”, Tygrysie!”, która jednocześnie zainauguruje XXIII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Fragmenty kultowej „Lokomotywy” Juliana Tuwima przeczytają przedstawiciele instytucji kultury, policji, straży miejskiej oraz burmistrz Jasła.

Na terenie Ogródka znajdziecie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, które zapewnią niezapomniane wrażenia. W programie znalazły się: koncert dla dzieci, programy artystyczne, pokazy iluzjonistyczne, stoiska animacyjno-warsztatowe. Na miejscu znajdziecie również namiot profilaktyczny prowadzony przez Straż Miejską w Jaśle, dmuchańce oraz punkty gastronomiczne.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Młodzieżowy Dom Kultury. Wydarzenie finansowane jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.

Zapraszamy również do Genu

Na Dzień Dziecka atrakcje dla najmłodszych przygotował także Generator Nauki. Gen zaprasza w sobotnie przedpołudnie na ciekawe zajęcia, warsztaty i zabawy. Szczegółowe informacje znajdziecie wkrótce na stronie internetowej https://genjaslo.pl/

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na Dzień Dziecka! Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnej zabawy.

Data

cze 01 2024
Zakończone!

Czas

16:00 - 19:00

Lokalizacja

Ogródek Jordanowski
Kategoria

Organizator

Urząd Miasta w Jaśle
Urząd Miasta w Jaśle
Strona WWW
https://um.jaslo.pl/pl/

Inni Organizatorzy

Muzeum Regionalne w Jaśle
Muzeum Regionalne w Jaśle
Strona WWW
https://muzeumjaslo.pl
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
Telefon
13 448 06 65
Email
biblioteka@mbp.jaslo.pl
Strona WWW
https://www.mbp.jaslo.pl/
Jasielski Dom Kultury
Jasielski Dom Kultury
Telefon
13 443 51 50
Strona WWW
https://jdkjaslo.pl/
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
Telefon
13 446 59 25
Email
mdkjaslo@o2.pl
Strona WWW
http://mdkjaslo.pl/pl
X
Kod QR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj