wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wpadł bo nie miał zapiętych pasów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę osobowego peugeota. Mężczyzna prowadził pojazd mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 14, na ulicy Kościuszki w Jaśle, policjanci z  referatu patrolowo-interwencyjnego, zauważyli kierującego, który prowadził pojazd bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. W związku z ujawnionym wykroczeniem zatrzymali go do kontroli drogowej.

Podczas wykonywanych czynności policjanci wyczuli od kierowcy alkohol. Okazało się, że 56-letni mieszkaniec gminy Jasło jest pijany. Alkomat wskazał 2,5 promila. 

W świetle obowiązujących przepisów 56-latkowi grożą surowe konsekwencje. To przestępstwo  zagrożone karą pozbawienie wolności do dwóch lat, ograniczenia wolności lub grzywny oraz zakazem prowadzenia pojazdów na czas od 3 do 15 lat. 

Apelujemy do wszystkich: jeśli widzisz, że nietrzeźwy chce prowadzić, nie pozwól na to! Uniemożliwiając jazdę pijanemu kierowcy ochronisz przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły