wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wokaliści JDK nagrodzeni w Złotej Szpili

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Karolina Polak zdobyła trzecie miejsce w kategorii „piosenka” w XXVI Ogólnopolskim Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego w Przemyślu „O złotą szpilę”. W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymali: Laura Gondek i Onofrio Della Medaglia. Cała trójka uczęszcza na zajęcia śpiewu do Jasielskiego Domu Kultury. Konkurs odbył się 25 listopada br. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Karolina, która piosenką „Ty, Mamusia i ja” wyśpiewała trzecie miejsce, wystąpiła także – obok Natalii Żegleń i Jonatana Maciejowskiego – w turnieju kreacji słowa (recytacja). Wokalistów do konkursu przygotowała Ewa Grzebień, instruktor ds. muzyki w JDK, (podczas turnieju wystąpiła w roli akompaniatora), natomiast recytatorzy prowadzeni byli przez Helenę Gołębiowską, instruktora Młodzieżowego Koła Recytatorskiego.


„Złota Szpila” to Ogólnopolski Turniej Satyry im. Ignacego Krasickiego, który ma charakter interdyscyplinarny i obejmuje cztery dziedziny twórczości: plastykę, muzykę, kreację słowa i literaturę. Jest otwarty dla młodzieży i dorosłych, (również osoby niepełnosprawne), którzy tworzą amatorsko i chcą pokazać otaczający świat przez wybrany przez siebie, artystyczny i oryginalny sposób.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły