wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Włamywacz w rękach policjantów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wczoraj włamał się do sklepu spożywczego przy ul. Krasińskiego, w Jaśle. 43-letni jaślanin po wybiciu szyby wszedł do wnętrza sklepu, aby ukraść papierosy. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku.

Wczoraj przed godziną 23, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do sklepu spożywczego. Do włamania miało dojść na ul. Krasińskiego w Jaśle, a całe zajście zauważył i uwiecznił na nagraniu operator kamer monitoringu miejskiego.

Na miejsce przestepstwa natychmiast udali się policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego, którzy potwierdzili treść zgłoszenia. W sklepie rozbita była szyba, a wewnątrz przebywał sprawca. Mundurowi zatrzymali włamywacza na gorącym uczynku. 43-letni jaślanin był kompletnie pijany, miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim dwie paczki papierosów.

Na miejscu zdarzenia wykonano oględziny i zabezpieczono ślady. Zatrzymany włamywacz trafił do policyjnego aresztu. Najprawdopodobniej dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły