wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Weź udział w głosowaniu na projekt „Teleanioł jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle znalazł się w finale wojewódzkiego konkursu „Podkarpackie Mistrzowskie Zmiany” w kategorii Mistrz Zdrowia.

Projekt skierowany jest do 35 osób powyżej 60 roku życia. Uczestnicy sami wybierają zaufanego sąsiada lub sąsiadki, którym GOPS zleca opiekę i wsparcie nad seniorem przez 40 godzin w miesiącu. Osoby starsze mają również dostęp do opasek życia, które wysyłają automatyczne powiadomienia w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia do Centrum Teleopieki. Osoba sprawująca opiekę nad osobą niesamodzielną również dostaje powiadomienie o zagrożeniu seniora.

Głosować można raz dziennie do 17 listopada 2023 r. godziny 17:00.

Link do głosowania: https://mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/teleaniol-jasielski-uslugi-sasiedzkie-i-teleopieka-dla-osob-starszych-niesamodzielnych/

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy 8 grudnia 2023 r.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy!

ŹródłoUG Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły