wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Warsztaty wokalne w Jasielskim Domu Kultury

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zajęcia grupowe i indywidualne oraz wykład na temat emisji głosu odbyły się 7 i 8 grudnia br. (piątek i sobota) w Jasielskim Domu Kultury w ramach warsztatów wokalnych z Krzysztofem Biernackim, certyfikowanym trenerem wokalnym Speech Level Singing.

W warsztatach wzięły udział dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia wokalne w JDK, prowadzone przez Ewę Grzebień, instruktorkę muzyki w tej placówce.Krzysztof Biernacki przedstawił wszystkim najnowsze trendy dotyczące nauki emisji głosu, odpowiadając na liczne pytania i poprowadził warsztaty zespołowe oddzielnie dla młodszej, oddzielnie dla starszej grupy wiekowej oraz konsultacje indywidualne dla 11 młodych wokalistów.

Krzysztof Biernacki jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, dwuletniego Studium Wokalno-Aktorskiego w Krakowie oraz Podyplomowego Studium Emisji Głosu na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ukończył również zakończone egzaminami trenerskimi specjalistyczne szkolenia SLS z: Jeffrey’em Skouson’em i Greg’em Enriquez’em (Warszawa 2011), Spencer’em Welch’em i Kathy Kennedy (Warszawa 2012), Heather Baker (Northwich UK, 2012), Greg’em Enriquez’em (Warszawa 2013), Seth’em Riggs’em (Warszawa 2014). Uczestniczył w „First Voice Teacher’s 2017 (BarbaraTenze – Slovenia, Rachel Black – UK, Lise Liv Skovgard – Denmark, Greg Enriquez- Las Vegas).

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły