wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Wakacyjne zabawy na osiedlu Gamrat

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Gry i zabawy sprawnościowe dla najmłodszych i tych starszych, chodzenie po linie, na szczudłach i żonglerka talerzami – to atrakcje pierwszego w tym roku spotkania w ramach Wakacyjnych Teatrów Profilaktycznych, które miało miejsce w poniedziałek, 28 czerwca na osiedlu Gamrat.

Dzieci bawili animatorzy z krakowskiego Teatru Ognia Los Fuegos wraz z instruktorami z Jasielskiego Domu Kultury. Krakowscy artyści zaprosili wszystkich na spotkanie z mimem oraz do   przejścia trasy sprawnościowej. Mogły też spróbować swoich sił w żonglerce lub chodzie na szczudłach. Nie brakowało chętnych do utrzymania równowagi na Rolla Bolla czy kręcenia talerzami. Najwięcej emocji wzbudzało przejście po linie przy asekuracji artystów. Najmłodsi mogli także trafiać rzutkami do tarczy czy grać w mini koszykówkę. Punktem kulminacyjnym był kilkunastominutowy pokaz artystów. Dzieci i dorośli z zapartym tchem podziwiali sztuczki mimów i nagrodzili ich gromkimi brawami. Każdy też mógł wziąć udział w warsztatach plastycznych.

Wakacyjne zabawy na osiedlu Gamrat

Wakacyjne Teatry Profilaktyczne współfinansowane są ze środków Miasta Jasła w ramach kampanii „Postaw na rodzinę” z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły