wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościWakacyjne Projekty Specjalne w Kinie Helios Krosno

Wakacyjne Projekty Specjalne w Kinie Helios Krosno

-

Kino Konesera „Yang”

Kino Helios Krosno "Yang"

Jake prowadzi sklep z organiczną herbatą i razem z żoną Kyrą i ich córką Miką wiodą szczęśliwe, spokojne życie. Na co dzień towarzyszy im android Yang, który niczym starszy brat opiekuje się dziewczynką. Gdy przyjaciel córki nieoczekiwanie ulega awarii, Jake szuka sposobu, by przywrócić go do życia. Próbując naprawić Yanga, odkrywa coś, co zaskakuje całą rodzinę – przez te wszystkie lata android prowadził własne, sekretne życie, którego najcenniejsze momenty zapisywał na tajnym dysku wspomnień. Poznając najbardziej wyjątkowe chwile z życia Yanga, Jake dowiaduje się kim tak naprawdę był, o czym marzył i co czuł, żyjąc z nimi pod jednym dachem.

Data: 27.06.2022
Godzina: 18:00

Więcej informacji pod linkiem: https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24583

„Biedronka i czarny Kot” z cyklu Filmowych Poranków

Helios dla Dzieci "Biedronka i Czarny Kot"

Dwoje licealistów, Marinette i Adrien, zostają wybrani na super-bohaterów Paryża: Biedronkę i Czarnego Kota. Każde z nich ma Miraculum, biżuterię połączoną z magicznymi stworzeniami (Kwami), które dają im moc. Ich misją jest powstrzymanie Władcy Ciem, siejącego spustoszenie w mieście, tworząc coraz to groźniejszych super-złoczyńców.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy na sali kinowej.

Uczestnicy Filmowych Poranków!

Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Kino Helios Krosno zaprezentuje zestaw bajek:

  • Piaskowy chłopiec
  • Asystura (Dzień bohaterów cz.1)
  • Mayura (Dzień bohaterów cz.2)

Data: 26.06.2022
Godzina: 10:30

Więcej informacji pod linkiem: https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24654/FILMOWE-PORANKI—Miraculous%3A-Biedronka-i-Czarny-Kot–cz–3

Kultura Dostępna „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4”

Kultura Dostępna "Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4"

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają prawdziwą lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata!

Data: 30.06.2022
Godzina: 13:00, 18:00
Cena: 10 zł

Więcej informacji pod linkiem: https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/23126

Kino Kobiet „Elvis”

Kino Kobiet "Elvis"

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.

Data: 29.06.2022
Godzina: 18:00

Więcej informacji pod linkiem: https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24365/ELVIS

Nocne Maratony Filmowe „Maraton Horrorów”

Nocne Maratony Filmowe "Maraton Horrorów"

Będzie to wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa i jesteśmy przekonani, że jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Zagramy:

Data: 24.06.2022
Godzina: 23:00

Więcej informacji pod linkiem: https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24739/MARATON-HORROROW

Helios dla Dzieci „Minionki. Wejście Gru”

Helios dla Dzieci "Minionki. Wejście Gru"

Minionki to film, który pokochały dzieci na całym świecie. Główni bohaterowie to czarne charaktery o złotych sercach, którzy rozweselą każdego małego i dużego kinomana.

Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.

Film łączy niezwykły, cięty humor, odniesienia do popkultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. Minionki trzeba po prostu obejrzeć!

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania, a dla każdego małego kinomana minionkowa niespodzianka!

Data: 2-3.07.2022
Godzina: 12:30, 14:45

Więcej informacji pod linkiem: https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24800/MINIONKI%3A-WEJSCIE-GRU–Seanse-z-konkursami-2-3-lipca

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły