wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

W Święcanach powstanie Ośrodek Zdrowia

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

11 maja 2021 r. podpisana została umowa z wykonawcą na realizację zadania „Budowa i wyposażenie SP ZOZ w Święcanach wraz z zagospodarowaniem terenu na działce gm. o nr ewid. 1642/1”.

- Reklama -

W ramach inwestycji zostanie również wybudowany budynek garażowy remizy OSP KSRG w Święcanach. Zadanie opiewające na łączną kwotę 2 955 965,72 zł jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Gmina Skołyszyn otrzymała na ten cel 3 mln zł.

ka Zdrowia w Święcanach

W ramach realizacji zadania powstanie budynek dwukondygnacyjny z instalacją fotowoltaiczną, spełniający standardy dostępności dla osób z dysfunkcjami, z którego będą mogli korzystać mieszkańcy Gminy Skołyszyn. Będzie wyposażony w gabinety lekarskie, zabiegowe, poczekalnię, izolatkę, przebieralnię i pokoje biurowe oraz salę ćwiczeń i gabinety dla rehabilitacji dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

ka Zdrowia w Święcanach

Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne INSBUD Jerzy Piątek z Jasła. Planowany termin zakończenia prac budowlanych to 2 listopada 2022 roku. 

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -
Zabiegi estetyczne Jasło. Liposukcja kawitacyjna

Ostatnie artykuły