wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W ramach JBO w Jaśle pojawią się nowe murale

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Trzy murale, wybrane przez mieszkańców, pojawią się w najbliższym czasie w naszym mieście. Realizowane będą one w ramach zwycięskiego projektu Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok „Murale dla mieszkańców Jasła”.

Mural w Jaśle SP 4
Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle przy ul. Wincentego Pola 9

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy te ścienne malowidła wykonane zostaną na ścianie sali gimnastycznej Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej 38, na ścianie budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle przy ul. Wincentego Pola 9 oraz na ścianie budynku gospodarczego na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa”.

Mural w Jaśle ul. Kwiatowa
Ul. Kwiatowa w Jaśle

Projekty murali zostały wyłonione w drodze ankiety przeprowadzonej wśród jaślan we wrześniu br. Spośród pięciu propozycji mieszkańcy wybrali trzy. Autorem koncepcji oraz wykonawcą malowideł jest Sylwester Łaskawski – artysta street art z Jasła, który wykonywał już murale w naszym mieście. Wartość zadania wynosi 35 tysięcy złotych.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły