wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W Jaśle ruszyła kampania „Przeciw pijanym kierowcom”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Z chwilą rozpoczęcia wakacji rusza w Jaśle kampania „Przeciw pijanym kierowcom”. Chcemy uświadomić społeczeństwu jaki wpływ ma alkohol na organizm kierowcy oraz jakie są potencjalne skutki jazdy po spożyciu alkoholu. Plakaty promujące akcję pojawiły się już na wiatach przystankowych.

Urząd Miasta w Jaśle we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych od kilku lat prowadzi działania edukacyjno-profilaktyczne, w ramach ogólnopolskiej kampanii. W tym roku pragniemy dotrzeć do mieszkańców Jasła z przekazem, że pijani kierowcy zabijają.

Dodatkowo chcemy zachęcić wszystkich, by reagowali w sytuacjach, gdy osoba po spożyciu alkoholu próbuje siadać za kierownicą lub gdy zauważą pojazd na drodze, który zaczyna stwarzać niebezpieczeństwo dla innych kierujących. Do współpracy w akcji Miasto Jasło zaprosiło szkoły nauki jazdy, Straż Miejską oraz Komendę Powiatową Policji w Jaśle.

Niech te wakacje będę spędzone bezpiecznie, w odpowiedzialny sposób.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
szamaj
27 czerwca, 2023 07:38

Kolejne pozorowane działania. A kogo obchodzą wasze plakaty na przystankach co to zmieni?

tomcio
27 czerwca, 2023 08:32
Odpowiedź na  szamaj

ci co stracili prawko i jeżdżą autobusami beda mogli o tym przeczytac na przystanku 😀

- Reklama -

Ostatnie artykuły