wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W Jaśle aresztowano 32-letnią Ukrainkę

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz będąc w stanie nietrzeźwości, a także za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, odpowie obywatelka Ukrainy. 32-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. O konsekwencjach jakie poniesie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie zadecyduje sąd.

W miniony piątek około godz. 22.30, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w Jaśle na ul. Chopina, została ujęta kobieta, która kierowała samochodem, będąc pod wpływem alkoholu. Na miejsce udali się policjanci z jasielskiej drogówki.

Funkcjonariusze ustalili, że zgłaszająca interwencje, poruszała się swoim samochodem ul. Chopina, kiedy to nagle jadący z naprzeciwka ford zjechał na jej pas ruchu. Kobieta, aby uniknąć zderzenia czołowego musiała zjechać na bok i się zatrzymać. Następnie zawróciła i pojechała za tym pojazdem. Po krótkiej chwili udało się jej uniemożliwić dalszą jazdę kierującej fordem.

Kobieta, która kierowała fordem została poddana badaniu alkomatem. Urządzenie wskazało prawie 2,5 promila. Dodatkowo okazało się, że obywatelka Ukrainy nie posiada prawa jazdy.

Mundurowi zatrzymali 32-latkę i przewieźli do jasielskiej komendy. Samochód, którym kierowała został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Kobieta została już przesłuchana i przyznała się do zarzucanych jej czynów. Teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadać przed sądem.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły