wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

W ciągu majowego weekendu prawo jazdy straciło 6 kierowców

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W czasie długiego majowego weekendu policja prowadziła wzmożone kontrole na drogach powiatu jasielskiego. Prawa jazdy zatrzymano 6 kierowcom, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli  dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Wszyscy zostali ukarani wysokimi mandatami i punktami karnymi.

W trakcie majowego weekendu na drogach powiatu jasielskiego pojawiła się zwiększona liczba policjantów ruchu drogowego. Czuwali oni nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących, szczególnie na głównych ciągach komunikacyjnych. Podczas pełnienia służby stanowczo reagowali na przypadki, w których uczestnicy ruchu drogowego łamali przepisy.

Od ubiegłego piątku do czwartku funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle ujawnili 6 przypadków, kiedy kierujący pojazdami przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Każdy z nich otrzymał mandat w wysokości 1500 zł, a na ich konta trafiło po 13 punktów karnych. Stracili również uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

Podczas długiego majowego weekendu w powiecie jasielskim doszło do 7 kolizji i 1 wypadku drogowego. Policjanci nałożyli 76 mandatów karnych, pouczyli 65 osób, a w 10 przypadkach skierowali wnioski o ukaranie do sądu. Ponadto zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych oraz ujawnili 2 kierujących, którzy nie posiadali wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły