wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Uwaga! Dziś w Jaśle (23.06.2023 r.) możliwe burze z gradem

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

IMGW Państwowy Instytut Badawczy ostrzega, że dzisiaj w Jaśle i powiecie jasielskim od godz. 08.00 do godz. 18.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 35 mm do 50 mm oraz porywy wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia burzy z gradem wynosi 80 %

Stopień zagrożenia: 2

Burze mogą spowodować: zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, szkody w uprawach rolnych, zagrożenie życia od uderzenia piorunów, utrudnienia na terenach zurbanizowanych, utrudnienia komunikacyjne, lokalne podtopienia.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
svf
23 czerwca, 2023 09:45

Oby się nie sprawdziło jak większość waszych przepowiedni

Idzie burza
23 czerwca, 2023 11:07

Kolejarz został porażony piorunem w Gierałtowicach na Śląsku. To fatalny skutek nawałnic, jakie przechodzą przez południową Polskę – front przemierza z zachodu na wschód i na północny-wschód kraju.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-potezne-nawalnice-nad-poludniowa-polska-mezczyzna-porazony-p,nId,6859099#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

- Reklama -

Ostatnie artykuły