wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Jasło. Droga od ul. 3 Maja i Metzegera do skrzyżowania z ul. Kolejową czasowo zamknięta

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W związku z realizacją zadania pn. „Remont wiaduktu nad linią kolejową niezelekryfikowaną w m. Jasło w ciągu drogi krajowej nr 28 Zator – Medyka w km 206+357” od dnia 08.08.2022 r. (godz. poranne) nastąpi wdrożenie etapu I czasowej organizacji ruchu zatwierdzonej pismem nr O/RZ.Z-2.4081.127.1.2022.KM z dnia 28.07.2022 r. w zakresie zamknięcia odcinka drogi krajowej nr 28 w m. Jasło – ulicy 3 Maja od skrzyżowania ulic 3 Maja i Metzegera do skrzyżowania z ul. Kolejową dla ruchu kołowego z wyjątkiem autobusów, pojazdów służb ratunkowych, policji, straży miejskiej i taksówek oraz pojazdów dojeżdżających do posesji zlokalizowanych przy ul. 3 Maja nr 44-62.

  • Proponowany termin odbioru oznakowania: godzina 11:30 w dniu 05.08.2022 r.
  • Miejsce spotkania: ul. 3 Maja – (przy remontowanym obiekcie).

W związku z powyższym ruch kołowy samochodów osobowych i ciężarowych zostanie skierowany na objazd wyznaczany drogą wojewódzką nr 992 oraz drogą powiatową nr 2512R. Ruch w obrębie remontowanego obiektu odbywać się będzie wahadłowo na zawężonej jezdni i sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Ponadto na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Metzegera zostanie wprowadzone „łamane” pierwszeństwo przejazdu, a sygnalizacja będzie funkcjonowała w trybie awaryjnym, tj. pulsującego sygnału żółtego.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły